HUSLENKY „B“ – KRHOVÁ „B“ 2 : 4

Utkání dvou „rezerv“ nám přineslo obrovské zklamání. Na soupeře který přijel bez náhradníků jsme vletěli a po deseti minutách to mohlo,nebo spíš mělo být minimálně 3:0 pro nás,ale i z těch nejvyloženějších šancí jsme nedokázali vstřelit branku, naopak jsme sami z rohového kopu inkasovali. Jak se později ukázalo tak standartní situace sehrály velmi důležitou roli a největší zbraní hostů. Po několika dalších promarněných šancích jsme se přece jen těsně před koncem prvního poločasu dočkali vyrovnání z kopačky Tomáše Helise. Ve 49. minutě bylo ještě veseleji když se tentýš hráč trochu šťastně prosadil přímo z rohového kopu a otočil tak na 2:1 a zdálo se že našemu vítězství nestojí nic v cestě. Ke slovu se však opět dostali standartní situace a hosté v rozmezí tří minut od 68 do 71 minuty otočili skore na 2:3. Nejprve opět z rohového kopu a následně pak z přímého kopu z 35 metrů za notného přispění našeho brankáře. Hosté se pak zatáhli, bránili v devíti lidech a hráli na brejky a po jednom z nich 15 minut před koncem vstřelili čtvrtou branku. Sami jsme už další nepřidali, buď jsme stříleli nepřesně, nebo nechali vyniknout brankáře hostů a další zbytečná ztráta tak byla na světě.

HUSLENKY „B“ – KRHOVÁ „B“ 2 : 4  (1:1)

Branky: 2x Helis Tomáš – 3x Kundrát R., Plesník M

Sestava: Hrbáček Pavel- Kopecký Tomáš, Tydlačka Tomáš, Maloušek Ondřej, Chrástecký Radomír, Rožnovják Michal, Blaha Ondřej, Fojtů Štěpán, Šimčík Jaroslav, Helis Tomáš, Pončík Patrik

Střídali: Pisklák David