Huslenky : Semetín 3:4 (1:2)

Ve 4. kole se v Huslenkách odehrál šlágr kola mezi týmy, které ještě nepocítily ztrátu bodu, Huslenky a Semetín. Zkušený Semetín, který proletěl IV. a III. třídu téměř bez porážky, začal hodně aktivně a neustále zaměstnával domácí obranu a už ve 14. minutě se jim podařilo zlomit huslenský odpor a jejich kanonýr Šrom hlavičkou otevřel skóre (0:1). Tahle branka ale spíš nakopla Huslenky a ty začaly vyrážet do nebezpečných brejků, které si hostující obrana hlídala až do 32. minuty, kdy Helis našel Jaromíra Zádilského a ten vyrovnal na 1:1. Hosté na to ale rychle odpověděli. Již za 2 minuty si našel zase Šrom mezírku v obraně a zvýšil na 1:2. Huslenky měly ještě do poločasu možnost vyrovnat, ale Labaj se Zádilským své šance zahodili. Po přestávce nastoupili domácí aktivně a již po deseti minutách se jim zase podařilo vyrovnat. Pisklák našel přesně hlavu Zádilského a ten zamířil do rožku branky (2:2). Osudná se stala Huslenkám 60. minuta, kdy během dvou minut zařádil Šrom, nejdřív krásně našel před brankou Vítězslava Sachra (2:3) a poté sám dovršil hattrick (2:4). Huslenky se nevzdávaly a stále se snažily o vyrovnání, ale hráči jako Luděk Krhovják, Ondřej Baletka či Lukáš Labaj bohužel nenašli recept na gólmana Sedláka. Až v samotném závěru v 89. minutě se jim podařilo tuhle smůlu prolomit, Krhovják našel před brankou Baletku a ten upravil výsledek na 3:4.