Huslenky : Lhotka n. Bečvou 5:2 (3:0)

Huslenky doma přivítaly soupeře ze Lhotky nad Bečvou, hosté v poslední době trápí krize a domácí toho chtěli využít. V prvním poločase měli domácí jasnou převahu, útočné duo bratří Zádilských dělalo soupeři velké problémy. Po několika nevyužitých výborných brankových příležitostí se jim to podařilo zlomit ve 20. minutě. Tomáš Zádilský našel centrem před bránu Jaromíra Zádilského a ten se nemýlil (1:0). Domácí ještě přidali na obrátkách a za osm minut se jim podařilo znovu skórovat, tentokrát na konci stál Martin Rýc (2:0). Třetí branku „do šaten“ přidal poté Lukáš Labaj (3:0). Huslenky výborně rozjely i druhou polovinu, hned z úvodu se trefil nádherně hlavou znovu Jaromír Zádilský a s týmem ze Lhotky už to vypadalo zle. Poté ale Huslenky prostřídaly své řady a snažily se ubránit výsledek a hrát pouze na brejky. To ale nakoplo hráče ze Lhotky, kteří si začali vytvářet solidní šance. Dvě z nich se jim podařilo využít a snížili tak 4:2. Lukáš Labaj ale všechny uklidnil v závěru, kdy si po krásném brejku obešel brankáře a upravil výsledek na konečných 5:2.