Janová – Huslenky 4:0 (3:0)

Huslenky vstupovaly do hornovsackého derby s doposud trápící se Janovou jako favorit. Svou roli ovšem nepotvrdily a zejména první poločas vlastními chybami přiváděli domácí k tlaku. V 17. minutě musel Hučík zatáhnout protihráče a Měrka nařízený pokutový kop proměnil. O 10. minut později už to bylo 2:0, Měrka si prošel mezi hráči a nedal Hučíkovi šanci. V 36. minutě zaváhal Helis s rozehrávkou a domácí navýšili na 3:0. Po přestávce se výkon Huslenek o dost zvedl a několikrát se řítili na branku soupeře, ale ani jednu šanci nedokázali zužitkovat. A tak přišel trest. V 80. minutě se Horský po odraženém míči krásně trefil do šibenice a uzavřel tak skóre zápasu. Huslenky měly ještě šance na snížení, ale v dnešním zápase by bohužel netrefily ani vrata od stodoly.