Bynina : Huslenky 4:3 (2:0)

Bynina, která na podzim předvádí výborné výsledky, vstupovala do zápasu jako favorit. Ovšem Bynina má svou vyhlášenou zbraň a tím jsou Pavel Bartecký a jejich standartní situace. Hned ve 2. minutě Pavel Bartecký vsítil první gól (1:0), po čtvrt hodině hry už to bylo 2:0, tentokrát se blýskla jejich posila Petr Rosekranc. Huslenky ale stále bojovaly a hrály s ní vyrovnanou partii a konečně předváděly technický fotbal. Po poločase přidal Bartecký svůj druhý gól a zvýšil tak na 3:0 a zdálo se být rozhodnuto. Jenže hosté se vzchopili a během šesti minut dokázali hru vyrovnat na 3:3, kdy se postupně trefili Luděk Krhovják, Tomáš Helis a Jaromír Zádilský. Už pomalu vše směřovalo k penaltovému rozstřelu, ale těsně před koncem propadl míč na Kuchaříka a ten rozhodl utkání ještě v hrací době (4:3).