Halenkov : Huslenky 2:0 (0:0)

V posledním zápase Huslenky zajížděly k derby do sousedního Halenkova. Hosté měli chuť si trochu popravit reputaci za nevydařený podzim a první poločas vedli s Halenkovem vyrovnanou partii. Šance byly na obou stranách, ale nikomu se nepodařilo vsítit branku a odcházeli do šaten za nerozhodného stavu 0:0. Druhý poločas začal Halenkov aktivněji a dostával hosty pod tlak, ten se jim zúročil nařízenou penaltou, kterou proměnil Jakub Tydlačka. Vstřelený gól ještě více nabudil domácí a Huslenkám pomalu docházely fyzické síly. V 79. minutě vytvořili hrubku v obraně a Úlehla navýšil vedení na 2:0. Huslenky se pak ještě snažily o vyrovnání, ale neuspěli pro nepřesnost a fyzický deficit, a když ještě v závěru neproměnili penaltu, utvrdili tím velice bídný podzim.