Fastav Cup: Huslenky – Leskovec 6:1 (2:0)

Další utkání Fastav Cupu bylo plánováno proti Leskovci. Leskovec ale dojel na zápas pouze v osmi lidech, nás bylo osmnáct, tak jsme jim zapůjčili 3 hráče, abychom si zahráli a využili přípravné utkání. I tak měly Huslenky optickou převahu. Huslenky si hlavně zkoušely kombinační hru a snažily se propracovávat až k zakončení. Leskovec jen částečně hrozil z rychlých protiútoků. Na první branku jsme si počkali do 20. minuty. Tomáš Zádilský se uvolnil a střelou z úhlu propálil brankáře Josefa Machalce, který od nás hostuje v týmu Leskovce (1:0). I druhou branku přidal znovu Zádilský, situace kopírovala první gól (2:0), Huslenky i Leskovec měli do poločasu ještě pár závarů před bránou, ale nepřesné zakončení jim nedovolilo upravit brankový stav. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu a v 55. minutě dovršil Tomáš Zádilský hattrick, kdy znovu křižnou střelou propálil brankáře (3:0). Leskovec na tuhle branku zareagoval, kombinační akce, na jejímž konci stál Martin Vlha (3:1). Tím Leskovec mírně ožil a začal se pouštět více do zakončení, ale jejich snahu utnul Michal Brhlík, když se otočil před pokutovým územím, obrana se od něj rozestoupila a měl tudíž volný prostor k zakončení (4:1). Před pátou brankou zápasu Huslenky rozehrály rychle autové vhazování a než se obrana Leskovce stihla dát dohromady, tak Lukáš Labaj našel před prázdnou brankou Jaromíra Zádilského a ten se nemýlil (5:1). Závěrečnou branku si připsal na účet opět střelec Tomáš Zádilský, který po individuální akci překvapil brankáře střelou k bližší tyči (6:1).