Mladší žáci: Ústí – Huslenky 5:0 (0:0)

Naši mladší žáci odehráli své první přátelské utkání na půdě Ústí. V prvním poločase bylo vidět oproti podzimu herní zlepšení. Hráči si vytvářeli plno šancí a zároveň odpovědně bránili a soupeře nepouštěli před naší bránou k zakončení. Sami ale také nenašli recept jak překonat domácího brankáře. Do největší příležitosti prvního poločasu se dostal náš nejmladší hráč Vojtěch Strbačka, který se ocitl sám před gólmanem, ale nepodařilo se mu míč umístit přesně. Bohužel do druhého poločasu hráči Huslenek nevstoupili vůbec dobře. Pod dvou střelách z dálky prohrávali 2:0 a navíc se čím dál víc začal projevovat fyzický deficit a tím nestíhali bránit a soupeř toho řádně využil a postupně náskok navyšoval. Mladíci se sice snažili vstřelit aspoň čestný zásah, ale Michal Rišica a Zdeněk Šulák vždy vyhořeli v zakončení.