Muži: Semetín – Huslenky 5:3 (3:2)

V neděli 17.4. zajížděly Huslenky k lídrovi okresního přeboru do Semetína. Domácí předváděli svou hru po zemi, naproti tomu Huslenky se snažily uplatňovat rychlostní přednosti útočného dua Zádilský – Slováček. A hned první větší šanci se jim tato taktika vyplatila. V 6. minutě se propracoval až k zakončení Tomáš Zádilský a poslal Huslenky do vedení (1:0). Semetín tenhle gól překvapil a snažil se rychle srovnat. Huslenky jejich míče nějakou dobu úspěšně odvracely. Ale ve 14. minutě se Semetínu povedl bizarní kousek. Sachr z rohu zatočil míč přímo do brány a vyrovnal na 1:1. O sedm minut později už skóre otočili na svou stranu. Šrom kopnul do vrtule a nechal za sebou všechny naše obránce a brankáři nedal šanci (2:1). Srovnat krok mohl opět Zádilský, ale brankář domácích byl na něj připraven. Semetín neustále hrozil a vytvářel si hodně standardních situací. V 38. minutě naši hráči zapomněli na zadní tyči na Mišuna a ten navýšil na 3:1. Příznivější výsledek do druhého poločasu zařídil znovu Zádilský, Slováček ho vyslal do krásné ulice a ten touto šancí nepohrdnul (3:2). Začátek druhého poločasu, ale Huslenkám vůbec nevyšel. Semetín dvěma slepenými góly odskočil o tři branky. Huslenky se snažily s výsledkem ještě něco udělat a vybojovaly pokutový kop, který proměnil Zádilský a dovršil tím svůj dnešní hattrick. Huslenky poté víc a víc otvíraly obranu se snahou o vstřelení kontaktní branky, ale domácí si výsledek pohlídali a mohli ještě navýšit, ale Šrom v několika nájezdech neuspěl.