Huslenky – Choryně 1:2 pk. (0:0)

V dalším kole Huslenky doma přivítaly silnou Choryni. Již od začátku se hrál vyrovnaný, bojovný fotbal. Oba týmy spoléhaly na zabezpečenou obranu, takže většina akcí končila na obou stranách před šestnáctkou. K větším šancím docházelo jen při standardních situacích. Na naší straně měl nejblíže ke skórování Labaj se Zádilským a hosté mělí v týmu úspěšného hlavičkáře Luboše Hadvičáka, který zahrozil při každém přímém kopu. Ale ani jedna šance neskončila v bráně, tak se poločas odehrál bez branek. Druhý poločas byl obrázkem toho prvního, s tím rozdílem, že jsme se konečně dočkali branky. V 70. minutě se po rohu prosadil Martin Rýc a strhl vedení na naši stranu. Hosté dopředu vysunuli Luboše Hadvičáka a ten na sebe nenechal dlouho čekat. V 75. minutě propadl míč Radku Koňaříkovi a Hadvičák se řítil k bráně, jeho centr před bránou Marek Hučík vyrazil pouze před sebe na volného Kamase a ten srovnal na 1:1. Hosté mohli jít ještě do vedení, znovu z přímého kopu se dostal do hlavičky Hadvičák, ale našim se podařilo na čáře míč odvrátit. A tak dospěl zápas k penaltovému rozstřelu. V nich nás sice podržel Marek Hučík, když se mu podařilo dvakrát chytit pokutový kop, k tomu ještě jednou hosté přestřelili, ale naši střelci soupeřovo zaváhaní promrhali. A tak Huslenky přišly o bod z penaltového rozstřelu.