Huslenky – Nový Hrozenkov 4:7 (2:4)

Mladší žáci v minulém kole utrpěli velký debakl od Lidečka, a tak se chtěli doma vytáhnout proti Novém Hrozenkovu. Pro domácí ale zápas nezačal nejlíp, hned ve druhé minutě kapitulovali 0:1. Ale dokázali se ještě vzchopit a rychle odpověděli, Michal Rišica svým důrazem potrestal chybující obranu hostů a srovnal na 1:1. Hosté ale taky s odpovědí nezaháleli a o pár minut později si vzali vedení na svou stranu 1:2. Srovnat mohla Sandra Holubová, ale její dva samostatné úniky zůstaly nevyužity. Tak si znovu vzali slovo hosté a v 15. minutě navyšovali na 1:3. Domácí se nevzdávali a stále se snažili bojovat o lepší výsledek, snížit se jim podařilo až ve 25. minutě. Jakub Schön si vzal míč na polovině hřiště a překvapil brankářku hostů 2:3. Ještě do poločasu se ale podařilo hostům znovu odskočit na dvě branky, to když František Holčák si odskočil na střídačku v nejméně vhodnou dobu a nechal zcela volného hráče, který nehlídaný měl dost času ke skórování 2:4. Po poločase jsme chtěli na soupeře vletět a stáhnout jejich náskok, ale Sandra Holubová znovu selhala v koncovce. A zde platilo pravidlo „nedáš, dostaneš“, ve 34. minutě hosté navyšovali již na 2:5. Žáci nepolevili a místy si začali vytvářet i větší převahu. Ve 40. minutě odpykal svou chybu z prvního poločasu František Holčák a lobem snížil na 3:5. Ještě více jsme otevřeli hru a toužili po vyrovnání, to ale hosté využili a do naší otevřené obrany se jim podařilo prosadit rychlým brejkem (3:6). V 52. minutě se konečně prosadila i hráčka Sandra Holubová, krásným „angličanem“ znovu snížila na rozdíl dvou branek 4:6. Snížit na rozdíl jedné branky mohla Lucie Rožnovjáková, ale před prázdnou brankou se ji nepodařilo stopnout míč. Nový Hrozenkov poté ještě před závěrem utkání udeřil a upravil tak na konečné skóre 4:7, každopádně svým výkonem jsme dali zapomenout na minulý výsledek a znovu se vracíme ke zlepšeným výkonům.