Mladší žáci: Ústí – Huslenky 6:4 (1:3)

Žáci zajížděli tentokrát do Ústí, bohužel bez svých opor Zdeňka Šuláka a Sandry Holubové. Znovu nám utekl začátek zápasu a už v první minutě jsme prohrávali (1:0). Ale Jakub Schön zařídil rychlou odpověď, hned ve 2. minutě vyrovnal na 1:1. V 5. minutě jsme se dokonce ujali vedení, po rohu se prosadil František Holčák 1:2. Poté se střídaly šance na obou stranách, u nás byl nejvíce vidět Michal Rišica, který neustále připravoval příležitosti pro své spoluhráče. Nejdříve se Lucka Rožnovjáková dostala před bránu, ale jen těsně minula. Hned po ní se dostal do úniku Patrik Kučera, ale brankář domácích ho vychytal. Ve 27. minutě Michal Rišica zahrával rohový kop a na konci stál Vojtěch Strbačka a ten nás volejem poslal do poločasového vedení 1:3. Zkraje druhého poločasu poslal Jakub Schön míč před branku, kde se v dorážce nejrychleji zorientovala Lucie Rožnovjáková a podařilo se jí konečně vstřelit svou první branku 1:4. Trenéři domácích zareagovali a na našeho středního záložníka Michal Rišicu nasadili hned dva hráče, kteří mu dávali zabrat a snažili se vymazat jeho počínání. Nutno dodat, že se jim to dařilo výborně, někdy až zákeřně, kdy musel dvakrát opustit hřiště (podruhé se již už na hřiště vzhledem ke zranění nedostal) a toho využili domácí, bez střední zálohy nás zatlačili k bráně a k ničemu nepustili a pomalu výsledek otáčeli a ten se zastavil až na výsledku 6:4.