Shrnutí – Muži

Nová sezóna začala, jak je naším zvykem v posledních letech, vyjímečně. A to přesto, že jsme byli výrazně oslabeni o hráče Tomáše Zádilského, který odešel na Halenkov a Ondřeje Baletku, který zkusil vyšší třídu v Lidečku. V prvním zápase jsme přivítali doma Velké Karlovice, se kterými jsme si snadno poradili 4:1, že mohlo býti skóre i dvojnásobné, hattrickem se v zápase blýskl Jaroslav Slováček. V dalším utkání k nám přijel soupeř z Horní Bečvy, který se před začátkem sezony netajil boji o postup. Huslenky ho ale zaskočily svou bojovností a v poslední minutě jim připsal všechny body Adam Šimara 2:1. První utkání venku jsme hned zajížděli na derby do sousedního Halenkova, dalšímu adeptu na postup, které se hrálo pod velikým tempem a po poločase byl výsledek vyrovnaný 2:2. Bohužel nám ale utekl začátek druhého poločasu, kdy nám během deseti minut dokázali nasázet tři branky a odskočili nám na 5:2, poté byl ještě vyloučen hráč Tomáš Helis a Halenkov uzavřel skóre na 6:2. Domácí formu jsme potvrdili vydřeným vítězstvím nad Novým Hrozenkovem 1:0. Po tomhle zápase ale najednou přišel obrovský herní propad a zase nás potkala série porážek, nejdříve s Krhovou (4:1), Byninou (1:3), v Poličné (1:2) jsme přišli o bod v samotném závěru, doma jsme ale na výkon nenavázali a s Jarcovou prohráli (0:4). Zlomit se nám to podařilo až v Jablůnce výhrou 2:3. Body jsme chtěli získat doma s Valašskou Bystřící, ale začátek utkání byl nejčernější začátek vůbec, co hosté vystřelili na bránu, to skončilo gólem, a již v 16. minutě jsme prohrávali 0:4, v druhém poločase jsme jen snížili výsledek na 1:4. Poté jsme zajížděli k vedoucí Choryní, kterou jsme velice zaskočili a dokázali tam vyhrát 2:1. Doma se nám ale nadále nedařilo a utrpěli jsme další porážku 2:4 se Stříteží. V posledním utkání jsme zlepšili venkovní formu a brali body ze Lhotky nad Bečvou. Tím jsme skončili v tabulce na devátém místě se ziskem 18 bodů a skórem 22:32. Pro jarní sezónu si vytyčil cíle trenér Tydlačka umístění do šestého místa, na které momentálně ztrácíme šest bodů. Tak doufáme v dobrou zimní přípravu a ještě lepší výsledky.