Výsledky z předešlého víkendu

Nedokázali jsme navázat na výhru z N.Hrozenkova a bohužel vysoce prohráli na hřišti Byniny 3:7.Začátek zápasu přitom vypadal hodně nadějně, když jsme po deseti minutách vedli po brankách Labaje a Helise 2:0, o vedení jsme pak přišli v polovině prvního poločasu.Ve 44 min. jsme se opět ujali vedení po nádherném golu Tomáše Helise,bohužel hned vzápětí domácí opět vyrovnali a poločas tak skončil 3:3.Druhý poločas byl prvních 20 minut vyrovnaný,bohužel jsme neproměnili své šance a vedení se poprvé v zápase ujali domácí,kteří pak přebrali definitivně otěže zápasu a po sérii našich chyb vstřeli v rozmezí šesti minut další tři branky.V neúplné tabulce nám tak i nadále patří 9.místo s 21 body.

O poznání úspěšnější byly tentokrát naše mládežnické týmy,když dorost doma,v přímém souboji o čtvrté místo po základní části,porazil Val. Polanku 2:0,po golech Tomáše Kováře.Nadstavbovou část tedy odehrajeme ve skupině o titul.Tým mladších žáků pak suveréně zvítězil na půdě Jablůnky 13:1, 5 branek vstřelila Holubová Sandra,4-Koňařík Antonín,3-Filák Tomáš,1-Rožnovjáková Lucie.Se ziskem 24 bodů se drží na čtvrtém místě.