V přípravných zápasech bez výhry

Do nové sezony naši muži vstupují s notně  omlazeným asi dvacetičleným kádrem.Před začátkem sezony sehráli dva přípravné zápasy a oba pohužel prohráli.První prohru na Hovězí (2:0)lze ještě vcelku hodnotit pozitivně.Supeř hrající 1.B třídu byl sice lepší na míči a my jsme zase hrozili  z brejků a škoda že jsme ve druhém poločase nevyužili žádnou ze čtyř příležitostí.

Naopak druhou prohru doma s Novým Hrozenkovem (1:3) lze označit za zklamání.Naši hráči hodně kazili i jednoduché přihrávky a dělali zbytečné chyby a i v osobních soubojích měl soupeř navrch.Vedli jsme sice brankou Brhlíka M.,ale hosté ještě do poločasu vyrovnali a v druhé půli po našich chybách v rozehrávce přidali další dva goly a zaslouženě zvítězili.

V přípravných zápasech nastoupilo těchto 16 hráčů:

Hučík Marek – Kopecký tom, Dulava Štěpán, Obr Petr, Hrbáček Vlasťa, Labaj Lukáš, Januš Radek, Baletka Ondra, Rýc Martin, Křupala Petr, Helis Tomáš, Brhlík Michal, Šimara Adam, Fojtů Michal, Fojtů Štěpán, Tydlačka Tomáš,

První přípravný zápas sehrál i nově založený „B“-team,když doma prohrál s Halenkovem „B“ 2:6,soupeř hrající III.třídu,tedy o soutěž víš než budeme nastupovat my,byl samozřejmě lepším týmem a zaslouženě vyhrál,ale konečný výsledek ne tak úplně odpovídá průběhu zápasu.Tři goly jsme soupeři vyloženě darovali velkými chybami v obraně a svoje šance jsme naopak nuvyužili .Kostru tohoto týmu tvoří věkem ještě junioři dolnění o starší již neaktivní hráče a pro většinu z nich to byl vůbec první kontakt s mužským fotbalem,z tohoto pohledu nebyla předvedená hra zase tak špatná.Do zápasu zasáhlo všech 18 přítomných hráčů,pro sezonu pak počítáme s více než dvacetičleným kádrem.

Huslenky“B“ – Halenkv“B“ – 2:6 ,branky: Šimara Adam, Chovanec Jan.

Křupala Petr, Hrbáček Pavel – Tydlačka Pavel, Pisklák David, Vichtora Marcel, Maloušek Ondra, Groh David, Václavík Dan, Rožnovják Michal, Chovanec Jan, Tydlačka Tomáš, Chrástecký Radek, Fojtů Michal, Fojtů Štěpán, Januš Dan, Šimara Adam, Sklář Dominik, Hubner Jakub,