První kolo body nepřineslo

V prvním soutěžním utkání sezony 2017-18 jsme bohužel v Choryni nedokázali zopakovat vítězství z loňské sezony,tentokrát jsme prohráli 5:2.Už první minuty zápasu napověděly jak se bude zápas vyvíjet,v prvních třech standartních situacích jsme nedokázali uhlídat nejlepšího domácího hráče Hadvičáka L. a byly z toho dva goly,na první branku ze 4 minuty ještě dokázal  za 2 minuty odpovědět Rýc M.,ovšem hned vzápětí jsme opět inkasovali a v prvním poločase  jsme pak ještě obdrželi další  tři branky,Rýc M. ještě přidal svou druhou branku v zápase a poločas tak skončil 5:2.V druhé půli oba týmy prostřídaly sestavy a zápas se víceméně už jen dohrával.

Choryně-Huslenky : 5-2   branky Huslenek: 2x Rýc Martin