Po vražedném losu stále bez bodu

Ani ve čtvrtém kole se naši muži bodu nedočkali,když podlehli doma H.Bečvě 0:2.V prvním poločase se nám dařilo ze zajištěné obrany vyrážet do rychlých protiútoků.Prvních dvacet minut nám taktika náramně vycházela a byli jsme lepším týmem,jenom škoda neproměněných šancí,tu největší zazdil Brhlík Michal,když přestřelil zcela odkrytou bránu.I tak jsem se ale ujali vedení,když rozhodčí nařídil za faul pokutový kop,který Helis proměnil.Soupeř začal postupně přebírat iniciativu a ve 25 minutě dokázal vyrovnat nepříjemnou střelou,která před brankářem skočila.Ve druhém poločase nám již nešla tolik kombinace,hráči hostů k nám agresivně přistupovali a nenechali nám prostor a už nás k téměř k ničemu nepustili v závěrečné fázi zápasu pak sami rozhodli o svém vítězství.

Huslenky – H.Bečva – 1:3               Branka: Helis Tomáš

Sestava: Křupala Petr- Hrbáček Vlastimil, Obr Petr, Helis Tomáš, Fojtů Michal, Brhlík Michal, Šimčík Jaroslav, Labaj Lukáš, Baletka Ondřej, Rýc Martin, Šimara Adam,

Střídali: Fojtů Štěpán, Tydlačka Tomáš,Januš Zbyněk