Po pěti kolech stále bez bodu

Ani v pátém kole naši muži na body nedosáhli a po třetí domácí porážce,tentokrát s Krhovou (2:3) mají na kontě stále nula bodů.Předešlé čtyři prohry v řadě se projevily na psychice našeho týmu a od začátku naši hráči působili nervozně a problémy jim dělal zejména nejzkušenější hráč hostů s ligovými zkušenostmi Perniš.Krhová se ujala vedení v 15.minutě,dokázali jsme sice po čtyřech minutách vyrovnat,ale do poločasu se hosté opět ujali vedení.V této sezoně nám nevycházejí začátky poločasů a i tentokrát jsme po dvou minutách hry opět inkasovali.V sedmdesáté minutě jsme sice snížili,ale vyrovnání jsem se už nedočkali.

Huslenky – Krhová : 2 – 3                 Branky: Baletka Ondra, Januš Radek.

Sestava: Hučík Marek- Januš Radek, Obr Petr, Helis tomáš, Hrbáček Vlastimil, Brhlík Michal, Kopecký Tomáš, Labaj Lukáš, Baletka Ondřej, Rýc Martin, Dulava Štěpán.

Střídali: Šimčík Jaroslav, Fojtů Štěpán,