Hokejový výsledek v Ratiboři

Hrůzostrašný vstup do zápasu předznamenal další průběh zápasu s konečným skore 9:3 pro Ratiboř. Už v prvních minutách hry po nešetrném faulu musel být za postranní čárou ošetřován jeden z našich obránců,čehož domácí náležitě využili a v rozmezí 3-5 minuty vstřelili úvodní dva goly a skoro by se dalo říct že bylo po zápase.Naši se sice nevzdali a hrál se vyrovnaný zápas,dobře jsme kombinovali a dostávali se k brance domácích,kde však chyběla lepší finální přihrávka a zakončení.To domácí tým se zakončováním svých akcí neměl problémy a ve dvacáté minutě to bylo 3:0. Pět minut před koncem poločasu jsme se konečně  taky dočkali branky,když se krásně z přímého kopu trefil Helis Tomáš a snížil na 3:1.Tento výsledek bohužel nevydržel dlouho a těsně před koncem poločasu domácí zvýšili na 4:1. O poznání lépe nám pak vyšel vstup do druhého pločasu,když hned z první akce snížil na 4:2 překvapivou střelou z dálky Sklář Dominik a byla to vůbec první branka v letošní sezoně některého z našich mladých hráčů(dorostenců).Po této rychlé brance jsme ucítili příležitost z vývojem zápasu ještě něco udělat což nám bohužel moc dlouho nevydrželo,po strátě míče ve středu hřiště přišel bleskový brejk domácích a zvýšení na 5:2 a za další dvě minuty po chybě golmana to bylo už 6:2.Nutno našim hráčům alespoň přičíst k dobru,že i za takového stavu  nesvěsili hlavy a i nadále se snažili o zkorigování nepříznivého skore.Dalších patnáct minut se hrálo na polovině domácích a po pěkných akcích jsme si vypracovali několik příležitostí a po  jedné z nich snížil na 6:3 Fojtů Štěpán.Potom však přišla neštastná 71.minuta,rozhodčí neodpískal jasný faul na našeho hráče,který tento souboj odnesl zraněním a domácí využili zisk míče k rychlému protiútoku na zvýšení skore na 7:3.Ještě než jsme stihli místo zraněného hráče poslat do hry náhradu bylo to 8:3.Domácí tak vstřelili už třetí branku v zápase v době kdy jsme hráli bez jednoho hráče.Zbytek zápasu jsme se dál snašili o vstřelení branky, k čemuž byl nejblíž Fojtů Michal,který trefil břevno a Ratiboř naopak toužila po pokoření deseti branek a tak se závěrečných patnáct minut hrál až nečekaně otevřený zápas.Vstřelení branky na konečných 9:3 se už však dočkali jen domácí,kteří samozřejmě vyhráli zaslouženě,ale průběh zápasu rozhodně konečnému výsledku neodpovídal.

Ratiboř „B“ – Huslenky „B“ :  9 – 3              Branky:Helis Tomáš, Sklář Dominik,Fojtů Štěpán

Sestava:Hrbáček Pavel- Tydlačka Pavel, Pisklák David, Chrástecký Radek, Tydlačka Tomáš, Fojtů Michal,Fojtů Štěpán,Sklář Dominik, Křupala Petr, Helis Tomáš, Januš Adam.

Střídali: Šimčík Jaroslav, Rožnovják Michal, Mazáč Jan