Těsná prohra s Policemi

Po vítězné čtvrteční dohrávce s Krhovou „B“ nás čekal druhý zápas v tomto týdnu tentokrát s týmem z předních míst tabulky a ambicemi na postup s Liptálem.Jeden z nejdůležitějších momentů zápasu se paradoxně odehrál ještě před jeho zahájením,jelikož na tento zápas nebyl delegován rozhodčí.Oba týmy tedy losovaly o post rozhodčího a tento los vyhrál Liptál,což už samo o sobě předurčilo vývoj zápasu. Náhodný divák by přesto stěží rozpoznal,který že to tým je z čela tabulky a který z jeho chvostu.Oba týmy předváděly pohledný fotbal ve vysokém tempu s řadou pěkných kombinací a brankových příležitostí,kterých jsme si v prvním poločase vytvořili více a byli lepším týmem.Další důležité momenty utkání se pak odehrály už v 5.minutě,když pro zranění musel střídat náš nejzkušenější hráč,stoper Tydlačka Pavel a v té samé minutě se hosté dostali do vedení 1:0,když proměnili poněkud zporně odpískaný pokotuvý kop.Ve 23 min. se pak poprvé v zápase prosadil Šimara Adam,který krásně zužitkoval přetažený centr z levé strany a koníčkem na zadní tyč vyrovnal na 1:1.Stejný hráč o deset minut později proměnil pokutový kop a zvýšil na 2:1.Těsně před koncem poločasu jsme dost nešťastně o vedení přišli,hosté se na polovině hřiště po zákroku který zaváněl faulem zmocnili míče a rychlým přečíslením překonali naši obranu a vyrovnali na 2:2.Tento moment trochu rozjiskřil atmosféru a padla i žlutá karta za protesty.O přestávce však horké hlavy vychladly a dál se hrál pohledný fotbal.Nám rozhodně neprospěly další nucené střídaní,když v 50 min. opustil hřiště střelec obou našich branek Šimara Adam a za pár minut i jeden z obránců Vichtora Marcel.Postupem času se Liptál stával lepším týmem a v 60.min. se ujal vedení 2:3,které už do konce zápasu nepustil.Každému z týmů patřil jeden poločas a rozhodně nevyhrál lepší,ale šťastnější tým,tentokrát jsme to však nebyli my,ale hosté.

Huslenky“B“ – Liptál : 2 – 3

Branky : 2x Šimara Adam – Urban, Bukáček, Mrnuštík

Sestava : Machalec Josef – Tydlačka Pavel, Vichtora Marcel, Chrástecký Radek, Tydlačka Tomáš, Fojtů Štěpán, Pisklák David, Křupala Petr, Šimara Adam, Kopecký Tomáš, Januš Daniel.

Střídali : Fojtů Michal, Koňařík Radek, Rožnovják Michal, Sklář Dominik.