Nejhorší výkon sezony

Záchranářský duel ve Lh.N.Bečvou se nám škaredě nevyvedl.Celou sezonu máme problémy se začátky zápasů,ale tentokrát to byl naprostý kolaps.První branku jsme inkasovali v šesté min. a po dvaceti minutách Lhotka vedla už 4:0 a bylo po zápase.Sice jsme ve 24 min.snížili na 4:1,ale domácí měli i nadále zápas pevně v rukou a v 60 min. přidali další branku na 5:1.Na konečných 5:2 pak korigoval náš trenér Pisklák David,který se vzhledem ke značné marodce ujal role hrajícího trenéra.Na chybějící hráče se rozhodně nechceme vymlouvat,tenhle zápas jsme prostě nezvládli.Domácí byli jednoznačně lepším mužstvem a od první minuty se hnali za vítězstvím,vyhrávali osobní souboje,všude byli dřív,slovy našeho trenéra“byli hladovější“.

L.N.Bečvou -Huslenky : 5 – 2

Branky : 2x Jambor, Žniva, Hadaš, Topič – Januš Radek, Pisklák David

Sestava : Hučík Marek – Januš Radek, Brhlík Michal, Dulava Štěpán, Hrbáček Vlastimil, Labaj Lukáš, Fojtů Michal, Baletka Ondra, Fojtů Štěpán, Zádilský Jarek, Šimara Adam.

Střídali : Koňařík Radek, Chovanec Jan, Pisklák David