Obrovské zklamání ve Velké Lhotě

Do V.Lhoty jsme odjížděli s cílem získat první venkovní body,domácí ovšem byli zásadně proti a uštědřili nám pořádnou lekci.Od prvních minut se na podmáčeném hřišti lépe pohybovali a přitlačili nás na vlastní polovinu na které se odehrála převážná část první čtvrthodiny.Byli jsme to sice my kdo mohl vstřelit úvodní branku když střelou z poza dvacítky trefil Groh David břevno,ale hned vzápětí se dočkali domácí a v 17 min. vedli 1:0 a za dvacet minut už to bylo dokonce 5:0, schylovalo se tak  k pořádnému debaklu.Nutno dodat,že domácím jsme z toho tři branky doslovala darovali neuvěřitelnými chybami a jeden gol si vstřelili dokonce sami.Na začátku druhého poločasu jsme udělali tři změny a obraz hry se otočil v náš prospěch,ale i z těch nejvyloženějších příležitostí jsme branku nedokázali vstřelit a naopak domácí po další chybě v naší obraně zvýšili na 6:0. V zápětí jsme byli nuceni pro zranění střídat brankáře,který tak dost nešťastně dovršil svůj smolný zápas. Převahu v druhém poločase jsme pak dokázali v závěrečných minutách přetavit ke zkorigování skore na 6:2,když obě branky padly shodně z rohového kopu.

Velká Lhota – Huslenky“B“ :  6 – 2

Branky: 3x Druhan, Zátorský, Zeman, vlastní – Januš Radek, Fojtů Štěpán

Sestava: Machalec Josef : Tydlačka Pavel, Gargulák Jiří, Chrástecký Radek, Tydlačka Tomáš, Fojtů Michal, Fojtů Štěpán,  Groh David, Vichtora Marcel, Brhlík Michal, Januš Dan.

Střídali: Januš Radek, Šimara Adam, Křupala Petr, Hrbáček Pavel.