Napodruhé z Rožnova bez bodu

V druhém turnaji jsme nedokázali bodově navázat na ten první a tentokrát jsme oba zápasy prohráli.V prvním zápase jsme těsně podlehli 2:3 týmu Bar Bora Vidče,který letos po dlouhých letech sestoupil z vyšší soutěže.Náš soupeř rozhodně ukázal kvalitu,ale nijak výrazně nás nepřehrával,naopak jsme to byli my kdo se ujal vedení 1:0 po brance Brhlíka Michala.Vedení jsem bohužel dlouho nudrželi a do druhého počasu se šlo za stavu 1:1.V druhé půli nám Vidče odskočilo o dva goly a na 2:3 pak v závěrečných minutách snížil Opět Michal Brhlík.Vyrovnání jsme se bohužel už nedočkali,ale herně to určitě nebylo špatné a prohra nás rothodně může mrzet.Zato v druhém zápase jsem se nezmohli prakticky na nic a zcela zaslouženě jsme prohráli s Torpexem Rožnov 0:2.Sice jsme dlouho drželi remízu a oba goly dostali až v posledních deseti minutách,ale to jenom díky skvělému výkonu našeho golmana.

Huslenky – Bora Vidče :  2 – 3

Branky: Brhlík Michal(Mazáč Jan), Brhlík Michal(FojtůŠtěpán)- 2x Vaculín J., Drda P.

Huslenky – Torpex Rožnov : 0 – 2

Sestava:Hučík Marek- Bláha Petr, Dulava Štěpán, Fojtů Michal,Fojtů Štěpán,Brhlík Michal, Mikuš Marek, Mazáč Jan.