Další dvě prohry

V šestém kole jsme v oslabené sestavě na své soupeře nestačili a prohráli s Fru Fru 3:4 a Křenem Fren.p.Radhoštěm 1:6. V prvním zápase nám nevyšel začátek zápasu a po pěti minutách jsme prohrávali 0:2. O poznání lépe nám vyšel vstup do druhého poločasu, kdy snížil Brhlík Michal na 1:3 a hned v zápětí Mikuš Marek na 2:3. K vyrovnání jsme měli několikrát velmi blízko, ale z rychlého protiútoku soupeř dokázal opět odskočit o dvě branky. Mikuš Marek pak svou druhou brankou v zápase opět snížil na rozdíl jednoho golu na 3:4, ale i přes mohutný tlak v závěru zápasu se nám už vyrovnat nepodařilo. Druhý zápas byl dlouho vyrovnaný a byli jsme i lepším týmem, bohužel jsme po strátě míče a následném protiútoku inkasovali jako první a v zápětí po ještě větší chybě to bylo už 0:2. Ke konci poločasu mohl snížit Mazáč Jan,ale bohužel trefil jen tyč a do druhého poločasu se tak stejně jako v prvním zápase vstupovalo za stavu 0:3. Postupem času souměrně s tím jak nám docházely síly narůstalo i skore ve prospěch hostů. Naši jedinou radost v tomto zápase zařídil v samém závěru výstavní brankou sváteční střelec Mazáč Petr, kerý snížil na konečných 1:6.

Huslenky : Fru Fru – 3 : 4

Branky: 2x Mikuš Marek, Brhlík Michal – 2x Mynář J., Hajda J.

Huslenky : Křen Fr. p. Radhoštěm – 1 : 6

Branky: Mazáč Petr – Vavroš J., Střalka P., Sobota D., Šindler M.,Kaduch P., Čihal D.

Sestava: Hučík Marek- Bláha Petr, Helis Tomáš,Brhlík Michal,Mazáč Petr,Mazáč Jan, Fojtů Michal,Mikuš Marek

Tabulka po 12. kole

1. SK Krásno Valašské Meziříčí  12        9   1     2                 51 : 34                   28
  2. Bar Bora Bora Vidče                  12        9   0     3                 50 : 28                   27
  3. FC Křen Frenštát p. R.               12        8   1     3                 50 : 34                   25
  4. Torpex Rožnov p. R.                  12        6   2     4                 38 : 24                   20
  5. HSK Huslenky                             12        5   1     6                 32 : 31                   16
  6. Jethro Zašová                             12        4   3     5                 29 : 28                   15
  7. Amatér Komárovice „B“         12        4   1     7                 34 : 27                   13
  8. Fru Fru Vsetín                              12        3   3     6                 26 : 44                   12
  9. I.FC Horní Bečva                        12        0   0   12                 18 : 78                     0

Výsledky posledního kola:Výsledky-6.turnaj.docx