Krutá prohra ve Valašské Bystřici

I přes dobrý výkon jsme na body ve Val.Bysřici nedosáhli, na vině byly dvě  naše chyby na konci prvního poločasu a taky tak trochu P.rozhodčí Nuc. V první půli jsme hráli proti silnému větru, přesto jsme se ve 4.minutě ujali vedení po brance Ondry Baletky a nyvýšit vedení jsme mohli o pár minut později,ale Honza Chovanec po samostatném úniku nedal.Naši hráči předváděli dobrou hru a aktivním napadáním dělali Bystřické obraně velké problémy, ale i přes nejlepší výkon za poslední zápasy další branku nepřidali. Naopak po tečované, nevinně vyhlížejí cístřele to bylo ve 41 minutě 1:1 což nás na chvíli vyvedlo z rytmu a za dvě minuty pak domácí dokonce zvíšili na 2:1. V druhém poločase byli naši hráči opět aktivnějším celkem,strávili většinu času na polovině domácích. Ti podnikali ojedinělé brejkové situace a po jedné z nich nastřelili břevno naší branky. Dále jsme diktovali tempo hry a tlačili se za vyrovnáním,kterému jsme byli nejblíž v 70 minutě po závaru v pokutovém území domácích. V 80 minutě jsme se vyrovnávací branky přece jen dočkali, když po pěkné kombinaci Lukáš Labaj nahrál Romanovi Dvořákovi . Bohužel,kupodivu všech, rozhodčí Josef Nuc odpískal ofsajd, i když mu ani domácí pomezní žádný nesignalizoval a který viděl jako jediný v celé Val.Bystřici. Toto bohužel neunesl střelec vyrovnávající branky Roman Dvořák a po výměně názorů s rozhodčím byl vyloučen,toho následně do kabin doprovodil i trenér mužstva David Pisklák, který byl vykázán z lavičky. I v deseti jsme se ještě snažili o vyrovnání, ale domácí nás už do žádné tutové situace nepustili, naopak v 88 minutě zvýšili na konečných 3:1. Rozhodně jsme si tentokrát nezasloužili prohrát neboť jsme byli téměř po celé utkání aktivnějším celkem. Ovšem na to se historie neptá a nakonec nás ztáta bodů v boji o záchranu může hodne mrzet.

Valašská Bystřice – Huslenky : 3 – 1

Branky: Pohořelský P., Majer J., VrábelJ. – Baletka Ondřej

Sestava: Hučík Marek- Labaj Lukáš, Dulava Štěpán, Baletka Ondřej, Hrbáček Vlastimil, Brhlík Michal, Chovanec Jan, Januš Radek, Brhlík David, Dvořák Roman, Šimara Adam

Střídali: Fojtů Michal