Šance na záchranu se vzdálila

V nesmírně důležitém zápase dvou aspirantů sestupu jsme bohužel podlehli týmu Zubří a po prohře 2:4 ztráta na nesestupovou příčku narostla na propastných dvanáct bodů a otázka záchrany se odsunula již jen do oblasti teorie. V prvním poločase byli hosté více na míči a už ve čtvrté minutě se ujali vedení. My jsme si pak postupem času vypracovali několik šancí na vyrovnání, kterého jsme se dočkali ve 36 minutě po brance Ondry Baletky. Ve druhém poločase dali hosté dvě branky z přečíslení. My jsme i nadále bojovali a Michal Brhlík dal kontaktní branku s penalty. Vysunuli jsme hru na tři útočníky. Vyrovnat se nám ale nepodařilo a při posledním rohu v nastaveném čase, když se vydal zaútočit i náš brankář, tak hosté přidali čtvrtou branku do prázdné branky.

Huslanky – Zubří : 2 – 4

Branky: Baletka Ondřej, Brhlík Michal – 2x Rařdík L., Lojkásek T., Drda K.

Sestava: Hučík Marek- Baletka Ondřej, Obr Petr, Brhlík Michal, Januš Radek, Kopecký Tomáš, Rýc Martin, Dulava Štěpán, Dvořák Roman, Labaj Lukáš, Brhlík David

Střídali: Fojtů Michal, Křupala Petr, Zajíček Pavel, Pisklák David