Halenkov“B“- Huslenky: 1-2

V Halenkově jsme nakonec po boji potvrdili roli favorita. Domácí se na nás dobře připravili a utkání bylo poměrně vyrovnané. V prvním poločase jsme žádnou ze svých šancí nedokázali proměnit a tak se do kabin šlo za stavu 0:0. Na začátku druhého poločasu nám pak pomohl domácí obránce, který si srazil do vlastní branky centr Radka Januše. Ten pak za patnáct minut vyfasoval červenou kartu a utkání jsme dohrávali o deseti. Do žádného velkého tlaku jsme však Halenkov nepustili a naopak pět minut před koncem na 2:0 zvýšil střídající hráč Šimara Adam. Domácí sice ještě dokázali v samém závěru vstřelit branku, ale vítězství už jsme si vzít nenechali.

Branky: Zádilský T.- vlastní, Šimara Adam

Sestava: Pončík Patrik- Hrbáček Vlastimil, Gargulák Jiří, Obr Petr, Vráblík Martin,Brhlík Michal, Fojtů Michal, Januš Radek, Blaha Ondřej, Rýc Martin, Starec Petr

Střídali: Chovanec Jan, Šimara Adam, Křupala Petr, Pisklák David