Choryně-Huslenky: 4-6

V divoké přestřelce jsme byli v průběhu zápasu i na jeho konci vždy o kousek napřed. V prvním poločase jsme dvakrát vedli, ale domácí dokázali v obou případech zareagovat a vzhledem k tomu že další čtyři šance jsme neproměnili tak se do kabin šlo za nerozhodného stavu. Obdobný průběh měl i začátek poločasu druhého, opět jsme se ujali vedení a domácí opět vyrovnali. Na to zareagoval trenér David Pisklák několikanásobným střídáním, během několika málo minut poslal na hřiště tři nové hráče, kteří měli zásadní podíl na dalších třech brankách, které jsme vstřelili mezi 67-71 minutou. Domácí sice ještě v závěru snížili, ale víc už jsme jim nedovolili a zaslouženě si domů odvezli všechny body.

Choryně – Huslenky : 4 – 6  (2:2)

Branky: 2x TvrdoňP., Orava V., Táborský T.- 2x Labaj Lukáš, Rýc Martin, Fojtů Michal, Brhlík Michal, vlastní

Sestava: Pončík Patrik- Rýc Martin, Obr Petr, Václavík Michal, Vráblík Martin, Hrbáček Vlastimil, Blaha Ondřej, Januš Radek, Brhlík Michal, Baletka Ondřej, Labaj Lukáš

Střídali: Fojtů Michal, Šimara Adam, Křupala Petr, Tydlačka Tomáš