Šachisté v regionálním přeboru stále bez porážky

Naši šachisté jako jediný tým regionálního přeboru ještě neztratili ani bod a po čtvrtém kole se osamostatnili v čele tabulky.

TJ Sokol Huslenky                 4,5 – 3,5                MEZ Vsetín

Mieres Petr       1754      ½            –              ½            1949      Hájek Čestmír

Koňařík Alois     1767      ½            –              ½            1786      Sagánek Miroslav

Valo Rudolf        1824      ½            –              ½            1771      Hurta Karel

Bartošek Ivan    1709      1             –              0             1759      Filák František

Múdrý Jan          1662      ½            –              ½            1642      Parák František

Maňák Antonín 1754     ½            –              ½            1667      Šulák Radomír

Hrbáček Pavel   1432      ½            –              ½            0             Tkadlec Josef

Měrka Josef      1490      ½            –              ½            1298      Šťastný Josef

4.kolo:

         ŠO TJ Karolinka                          1,5 – 6,5            TJ Sokol Huslenky

Vlachopulos Elefteris     1766      0             –              1             2075      Juříček Stanislav

Vilímek Petr                     1676         0            –             1            1754              Mieres Petr

Bambušek Vladislav       1584      1             –              0             1767      Koňařík Alois

Vrábel Petr                         1715      0             –              1             1824      Valo Rudolf

Ptáček Jiří                          1322      ½            –              ½            1662      Múdrý Jan

Křenek Roman                 1320      0             –              1             1754      Maňák Antonín

Maňák Pavel                     1413      0             –              1             1432      Hrbáček Pavel

Kalvas Jaroslav               1291      0             –              1             1549      Žižka Petr

Tabulka po 4.kole:

P             Družstvo             HS          Z             +             =             –              B

1             TJ Sokol Huslenky          4             4             0             0             12          

2             KH Zašová                           4             3             1             0             10

3             ŠK Zbrojovka Vsetín D   4             2             1             1             7

4             TJ Valašské Meziříčí B    4             1             3             0             6

5             ŠK Rajnochovice              3             2             0             1             6

6             Sokol Ústí B                       4             1             1             2             4

7             MEZ Vsetín                        3             1             1             1             4

8             TJ Sokol Val. Polanka     4             1             0             3             3

9             TJ Sokol Val. Bystřice C  4             0             1             3             1

10           ŠO TJ Karolinka                 4             0             0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *