Huslenky : Ústí 3:1 (1:0)

Branky : Baletka O., Labaj L., Brhlík M.

Sestava : Hučík M., Kopecký T., Januš R., Gargulák J., Brhlík M., Pisklák D., Labaj L., Baletka O., Rýc M., Slováček J., Chovanec J.

Střídali : Brhlík D., Zádilský J.

V neděli 22.3. odehráli naši muži další přátelské utkání na umělém trávníku na Vsetíně. Tentokrát si vybrali soupeře z nižší III. třídy a to celek Ústí. V prvním poločase měli hráči Huslenek mírnou převahu a pokud hráli po zemi, dokázali soupeře rychle přečíslovat. Bohužel u jejich hry stále převládá mnoho nepřesností po zimní přestávce, tak si šance zahazovali spíše sami. Ale i přesto se jim podařilo skórovat. Po kombinační hře se dostal míč k Baletkovi a ten nedal brankáři šanci (1:0). Do druhého poločasu nastoupili aktivně hráči Ústí a vytvářeli si jednu akci za druhou, byla jen otázka času, kdy se jim podaří potrestat hodně chybující obranu, kterou v častých případech zachraňoval až gólman Hučík či jejich špatné řešení gólových situací. V 60. minutě se jim to ale podařilo zlomit, centr našel osamoceného hráče, který v klidu vyrovnal skóre (1:1). Hosty tento gól nabudil a začali se stále více vrhat dopředu, čímž ale zapomínali na zadní vrátka a toho využívaly Huslenky často nebezpečnými brejky. První nájezdy Rýce, Chovance a Slováčka dokázal jejich brankář ještě zlikvidovat, ale na střelu zpoza dvacítky od Lukáše Labaje už byl krátký (2:1). Další branku mohl přidat Zádilský, který se řítil sám na brankáře, ale na dvakrát nedokázal brankáře prostřelit. V poslední minutě ještě Chovanec nastřelil tyč, od které se odrazil míč přímo před Brhlíka, a ten pohodlně upravil konečné skóre na 3:1.