HUSLENKY – N.HROZENKOV/VKK“B“ : 0 – 3

Derby s Novým Hrozenkovem se nám vůbec nevydařilo, po nejhorším výkonu v sezoně jsme doma zaslouženě prohráli 0:3. Průběh utkání hodně ovlivnila rychlá branka v naší síti po hrubé chybě naší obrany již po dvaceti sekundách hry. Tato brzká branka námi viditelně otřásla, hra se nám vůbec nedařila, soupeř byl lepším týmem, byl všude dřív a vůbec nás do ničeho nepustil. Nakonec jsme přece jenom mohli do poločasu vyrovnat, z ojedinělé šance ve 44 minutě jsme však trefili jen tyč. V druhém poločase se obraz hry výrazně nezměnil, naši snahu o vyrovnání hosté záhy otupili dalšími dvěma brankami. My jsme začali hrát až od 70 minuty, to už ale bylo pozdě a o vývoji zápasu už bylo prakticky rozhodnuto.

HUSLENKY – N.HROZENKOV/VKK“B“ : 0 – 3 (0:1)

Branky: Šipula Z., Ohryzek T., Štuler T.

Sestava: Pončík Patrik- Labaj Lukáš, Kopecký Tomáš, Fojtů Michal, Šimara Adam, Trlica Filip, Hrbáček Vlastimil, Vráblík Martin, Václavík Ondřej, Rýc Martin, Macek Jaroslav

Střídali: Václavík Zdeněk, Křupala Petr, Helis Tomáš