Třetí výhra v soutěži

V pátém kole jsme získali 3 body a posunuli se o jednu příčku na sedmé místo tabulky. V prvním zápase nám Torpex vrátil prohru 1:3 z předešlého turnaje. Zápas jsme sice začali lépe, dostali se do vedení,ale o to jsme ještě v prvním poločase přišli. V druhém soupeř přidal ještě jednu branku a i díky naší střelecké nemohoucnosti si vedení pohlídal. V druhém zápase jsme pak dokonale zaskočili lídra tabulky a připsali si třetí výhru v sezoně. I v tomto zápase jsme začali dobře poločas jsme vyhráli 2:1, v druhém poločase jsme pak přidali třetí branku. Fru Fru dokázalo vyrovnat,ale v posledních minutách utkání jsme dokázali vstřelit čtvrtou branku a v nervozním závěru zápasu jsme si už vítězství pohlídali.

HSK Huslenky – Torpex Rožnov p. R. 1:3 (1:2)

Branky: Pokorný Ondřej   –   Béba L., Tomčány P., Poruba Z.

HSK Huslenky – Fru Fru Vsetín 4:3 (2:1)

Branky: Pokorný Tomáš, Brhlík Michal,2x Januš Daniel   –  2x Fila P., Hajda J.

ŽK:   Pokorný T.  (HSK Huslenky)

Sestava: Hučík Marek- Karlík Michal, Brhlík Michal, Januš Radek, Januš Dan, Chovanec Jan, Pokorný Tomáš, Pokorný Ondra.

Tabulka po 10. kole:

1.   Fru Fru Vsetín                                 10    7   1   2    47 : 30      22

2.   Forza Zubří                                      10    7   0   3   57 : 29      21

3.   Amatér Komárovice „B“                10    6   3   1   44 : 27      21

4.   Jethro Zašová                                  10    6   0   4   45 : 28     18

5.   Kouz.Medvídci Paseky Rožnov   10     5   2   3   45 : 30     17

6.   FC Křen Frenštát p. R.                  10     5   0   5  48 : 41      15

7.   HSK Huslenky                          10    3   1   6  28 : 49   10

8.   Torpex Rožnov p. R.                     10      2   3   5   29 : 45       9

9.   FK Jasenice „B“                             10      2   2   6   37 : 54       8

10. Rossi tým Branky                          10      1   0   9   24 : 71       3