Ve Študlově jsme si otevřeli střelnici

Študlov – Huslenky :  1-8 (0-3)

Branky: Sekula P. – 3x Tobola Dominik, Hrbáček Vlastimil, Baletka Ondřej, Januš Radek, Pisklák David,  vlastní

Konečně jsme prolomili střelecké trápéní a vytvořené šance jsme tentokrát proměňovali. Na domácí jsme vletěli, byli jsme důraznější v osobních soubojích. První branku jsme vstřelili už v 6. mimutě, kdy vstřelil svou první branku zápasu Dominik Tobola. Byli jsme lepším a aktivnějším týmem, ale nedařilo se nám přidat pojišťovací branku a ve dvou situacích nás podržel až třetí brankář Kovařík, to byly důležité zákroky. Zlom přišel ve 30. minutě když se trefil Radek Januš, o tři minuty bylo ještě veseleji když si domácí vstřelili vlastní branku a do kabin se tak šlo za stavu 0:3. Po pár minutách druhého poločasu se opět trefil Dominik Tobola a to domácí definitivně zlomilo, zápas jsme už měli pod kontrolou a hráči si ho řádně užili. Další branky přidali Vlasťa Hrbáček, Ondra Baletka, hattrick zkompletoval Dominik Tobola a skore uzavřel hrající trenér Pisklák David. Domácí ke konci zápasu snížili po pěkné standardní situaci, ale víc jsme jim nedovolili.

Sestava: Kovařík Ludvík- Hrbáček Vlastimil, Obr Petr, Brhlík David, Brhlík Michal, Helis Tomáš, Pisklák Lukáš, Pisklák David, Trlica Antonín, Tobola Dominik,Baletka Ondřej

Střídali: Tydlačka Tomáš, Koňařík Radek, Zvonek Patrik, Januš Radek, Pisklák Bobek