V Liptále remíza

LIPTÁL – HUSLENKY :  2-2 (1-0)

Branky: Kachtík Z., Chytil Š. – Trlica Antonín, Žárský Ondřej

Poslední dva zápasy se nám moc nevydařily. Tentokrát jsme dostali branku hned v úvodu utkání, když po velkém nedorozumění mezi našimi obránci a brankářem dali domácí prakticky do prázdné branky na 1:0. Zbytek prvního poločasu se hrál převážně na polovině domácích, ale bez větších příležitostí, těch jsme si tentokrát moc nevytvořili a skore se tak už nezměnilo. V druhém poločase měly oba celky šance a jako první se radovali opět domácí. Po našem rohu podnikli rychlý protiútok a po střele k tyči se ujali vedení 2:0. Liptál byl i nadále nebezpečný ale my jsme je dokázali dostat pod tlak a závěr pak už patřil nám. V 77. minutě snížil na 2:1 Trlica Antonín, když výborně přeloboval vyběhnuvšího brankáře a 3 minuty před koncem vyronal na konečných 2:2 Žárský Ondřej.

Sestava: Frýdl Karel- Hrbáček Vlastimil, Blaha Ondřej, Pisklák Lukáš, Labaj Lukáš, Pisklák David, Žárský Ondřej, Šimara Adam, Januš Radek, Brhlík David, Vrábík Martin

Střídali: Obr Petr, Helis Tomáš, Chovanec Jan, Trlica Antonín, Koňařík Radek