Huslenky : Horní Bečva 1:1 pp 2:1

Domácí si chtěli spravit reputaci po minulém debaklu, který obdrželi v Choryni. Od první minuty se hrál vyrovnaný zápas s akcemi na obou stranách, který povětšinou končil na hranici šestnáctky. První ohrožení brány si vytvořili hosté, ale přímý kop zlikvidoval výborným zákrokem Marek Hučík. Na druhé straně měl největší šanci Pisklák David, ale na malém vápně těžký míč přestřelil bránu. První branky jsme se dočkali až ve 30. minutě, kdy se po zmatku v obraně uvolnil Bártek a ten přesnou střelou nedal brankáři šanci (0:1). A když se poté neujala ani střela z dvacítky od Piskláka, odcházeli domácí do šaten za nepříznivého stavu. Do druhého poločasu vstoupily Huslenky s odhodláním vyrovnat, začaly se hnát dopředu, tím trochu zapomínali na zadní vrátka a Horní Bečva mohla své vedení navýšit, naštěstí své situace špatně řešili, a tak zabralo nepsané pravidlo „nedáš, dostaneš“. V 70. minutě po přímém kopu se před brankou hostů strhla “ trma vrma“, v níž se nejlíp orientoval Labaj Lukáš a srovnal na 1:1. Ostatní šance na obou stranách si už pohlídala pozorná obrana, a tak došlo poprvé v Huslenkách na penalty. V nich domácí borci nezaváhali, hosté jednou minuli a jednu střelu zlikvidoval domácí gólman, a domácí mohli začít slavit 2 body. Penalty postupně dávali: Zádilský J., Chovanec J., Kopecký T. a Pisklák D.