Huslenky : Bynina 4:3 p.k. (2:2)

V pátek 8. 5. se odehrála dohrávka prvního jarního kola, které bylo odloženo kvůli nepřízni počasí. V něm nastupovaly Huslenky proti soupeři z Byniny. Od začátku zápasu se hrál aktivní, vyrovnaný fotbal s akcemi na obou stranách, o čemž svědčí i 4 branky v prvním poločase. Jako první otevřeli skóre hosté, kdy se krásnou křižnou střelou prezentoval Matula (0:1). O chvíli později jsme se dočkali vyrovnání. Slováček své sólo přes půlku hřiště a nekompromisně zakončil (1:1). Ve 30. minutě Labaj nepřesně nahrál a domácímu Brhlíkovi nezbývalo nic jiného než faulovat, bohužel už to bylo v pokutovém území. K penaltě se postavil kapitán Byniny Bartecký a s přehledem zvyšoval na (1:2). Do konce poločasu jsme se ještě dočkali opět srovnání skóre. Na druhé straně byl v pokutovém území faulovaný Koňařík a následnou penaltu proměnil Brhlík Michal (2:2). Druhý poločas už nebyl tak aktivní jako první. Každý tým se snažil zabezpečit svou obranu a spoléhal na protiútoky. Hostům se vydařila standardní situace a zvyšovala Kutějem na 2:3. Huslenky se o té doby hnaly za vyrovnáním, skórovat se jim podařilo až v 89. minutě. Maloušek krásnou ranou z voleje zpoza dvacítky upravil konečné skóre na 3:3. A tak se podruhé za sebou dočkali diváci na Huslenkách penaltového rozstřelu. Jako první zaváhal ve třetí sérii domácí Gargulák a zdálo se být rozhodnuto, když potom v páté sérii předvedl Brhlík Michal krásny panenkovský dloubák, každý si říkal, že by si to zasloužilo srovnání série a tak se i stalo. Hučík poslední penaltu vychytal. Nakonec rozhodla až osmá série, kdy hostující hráč nastřelil břevno a domácí Hruška připsal Huslenkám důležité dva body.