Vydařená generálka se Zděchovem

Nově založený tým mužů“B“ si na generálku pozval mužstvo Zděchova,tedy soupeře s kterým se bude utkávat ve IV.třídě a tahle konfrontace pro nás dopadla úspěšně.První poločas vyzněl jasně pro nás,vedení jsme se ujali po proměněné penaltě Šimarou Adamem,druhou pak přidal po pěkném solu a kličce golmanovi Januš Dan a do šaten se tak šlo za stavu 2:0.Do druhého poločasu jsme pozměnili sestavu, hlavně pak v obraně kde jsme zkoušeli různé varianty na pozici stopera,čehož soupeř dokonale využil a otočil skore ve svůj prospěch na 3:2.Závěr zápasu pak už opět patřil nám a v posledních 20 min.jsme vývoj zápasu opět překlopili na svou stranu.Po dvou brankách Michala Fojtů a jedné Šimčíka Jaroslava tak zápas skončil zaslouženou výhrou 5:3.

Huslenky „B“ – Zděchov – 5:3      B: 2X Fojtů Michal, Šimara Adam, Januš Dan, Šimčík Jaroslav

Nastoupili: Hrbáček Pavel – Pisklák David,Chrástecký Radek, Mazáč Petr, Tydlačka Tomáš,Fojtů Michal,Fojrů Štěpán,Chovanec Jan,Groh David,Kopecký Tomáš,Šimara Adam,Křupala Petr,Sklář Dominik,Januš Dan,Šimčík Jaroslav