Police nad naše síly

V prvním kole nás čekal jeden z nejtěžších soupeřů,tým Polic který navázal na svou výbornou formu z jarních zápasů a výhrou 5:1 potvrdil roli favorita.Náš mladý tým,v základní sestavě nastoupilo sedm hráčů věkem ještě dorostenců, doplatil hlavně na nedůraz v obrané činnosti v čemž byl ten největší rozdíl mezi oběma týmy.Hned z prvních dvou nebezpečných akcí jsme inkasovali a po patnácti minutách tak prohrávali 2:0.Zbytek poločasu jsme sice byli rovnoceným soupeřem,ale žádnou ze svých nadějných akcí jsme nedotáhli do úspěšného konce a naopak v poslední minutě opět inkasovali a do kabin se tak šlo za stavu 0:3.Druhý poločas jsme začali o poznání aktivněji a po pěti minutách po krásné kombinaci snížil Lukáš Labaj.Následující minuty jsme byli lepším týmem další branku jsme však přidat nedokázali a naopak opět po nezvládnuté standartní situaci a nedůrazu v malém vápně soupeř přidal čtvrtou branku.Po pěti minutách pak Police další brankou upravily na konečných 1:5.Za největší pozitivum z prvního zápasu tak můžeme brát širokou základnu,na první zápas bylo přichystáno 20 hráčů a zdaleka ne na všechny se tak v prvním zápase dostalo,tak snad to vydrží i nadále.

Huslenky „B“ – Police : 1 – 5          Branka:Labaj Lukáš

Sestava:Křupala Petr- Tydlačka Pavel, Chrástecký Radek, Tydlačka Tomáš, Vichtora Marcel, Fojtů Michal, Fojtů Štěpán, Sklář Dominik, Labaj Lukáš, Šimara Adam, Januš Dan,

Střídali:Brhlík David, Januš Zbyněk, Václavík Dan, Maloušek Ondra, Mazáč Petr