ROŽNOV“B“ – HUSLENKY“B“ : 0- 2

Velké překvapení v Rožnově. Do Rožnova jsme odjížděli z obavami, ale konečný výsledek daleko předčil naše očekávání. Domácí na nás od úvodu vletěli, přitlačili nás k naší bráně na kterou létal jeden centr za druhým, vypracovali si i několik příležitostí, dvakrát dokonce trefili brankovou konstrukci, ale branku nevstřelili. My jsme spoléhali především na brejky a po jednom z nich jsme šli po brance Štěpána Fojtů dokonce do vedení. Domácím pak chvíli trvalo než se z obdržené branky vzpamatovali a poločas jsme tak vyhráli 1:0. Začátek druhého poločasu byl o něco vyrovnanější, i když domácí měli o něco více míč na svých kopačkách, ale i my jsme byli nebezpečným týmem. Postupem času nás domácí opět přitlačili na naší polovinu, ale brankové příležitosti si nevytvářěli, spíše jen střely z dálky. Více šancí jsme si paradoxně vytvořili my a několikrát jsme mohli přidat druhou branku. To se nám nakonec i podařilo, když se v nastaveném čase do odkryté obrany  prosadil i druhý z bratrské dvojice, Fojtů Michal. Domů jsme si tak odvezli poměrně nečekaně všechny body, velkou radost nám kazí jen fakt, že zápas nedochytal náš brankář Karel Frýdl (na posledních 15 minut ho v bráně nahradil hráč z pole Macek Jaroslav) a pevně doufáme, že z toho nebude tak dlouhá absence jako v jarních zápasech.

ROŽNOV“B“ – HUSLENKY“B“ : 0- 2 (0:1)

Branky: Fojtů Štěpán, Fojtů Michal

Sestava: Frýdl Karel- Tydlačka Pavel, Krhovják Michal, Hrbáček Pavel, Václavík Zdeněk, Januš Daniel, Fojtů Michal, Brhlík Michal, Macek Jaroslav, Fojtů Štěpán, Šimčík Jaroslav

Střídali: Daňa René, Mazáč Petr, Helis Tomáš, Hajdík Petr